Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Na zeszyty, książki, przybory szkolne, obuwie, kubki, termosy, pojemniki na drugie śniadanie, szczoteczki, zabawki, smartfony czy tablety – naklejki dla dzieci imienne! To nie tylko prosty i skuteczny, ale też atrakcyjny sposób na podpisanie przedmiotów dzieci. Dlatego sprawdzą się w szczególności w przypadku artykułów zabieranych przez maluchy do żłobka, przedszkola, szkoły, a także na wycieczki, zajęcia dodatkowe, a nawet na plac zabaw.

Naklejki dla dzieci imienne

Stawiamy na połączenie walorów użytkowych z estetycznymi. Dlatego oferowane przez nas naklejki dla dzieci imienne są nie tylko atrakcyjne, ale też łatwe w aplikacji oraz odporne między innymi na wilgoć. Proponujemy bogactwo kształtów, rozmiarów i kolorów, dzięki czemu mamy pewność, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Proponowane przez nas rozwiązanie to również niesamowita oszczędność czasu dzieci i ich rodziców! Nie trzeba podpisywać naklejek – wystarczy w trakcie zamówienia podać odpowiednie informacje, a zamieścimy na nich imię i nazwisko bądź inny napis, który pozwoli na bezproblemową identyfikację właściciela artykułów szkolnych czy też innych przedmiotów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl