FAQ - najczęstsze pytania

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

CZY NAKLEJKI MOGĄ BYĆ UŻYWANE WIELOKROTNIE?

Nie. Oferowane przez nas naklejki na ścianę są jednorazowe. Oznacza to, że nie mogą być wielokrotnie przyklejane i odklejane od powierzchni. W trakcie aplikacji nie należy zmieniać miejsca nakładania naklejki, ponieważ klej może stracić swoje właściwości. W takiej sytuacji naklejka może nie trzymać się podłoża wystarczająco silnie.

Z JAKIEJ FOLII WYPRODUKOWANE SĄ NASZE NAKLEJKI?

Wszystkie oferowane przez nas naklejki są wykonane z wysokiej jakości folii. Mają żywe kolory, są ekologiczne i bezpieczne. Posiadają certyfikat GreenGuard Gold i spełniają wymogi French-VOC A+ Class.

CZY NAKLEJKI MAJĄ TŁO?

Nasze naklejki nie posiadają tła. Wszystkie grafiki są wycięte po ich obrysie. Dzięki temu możesz przykleić je na dowolnym kolorze ściany! 

JAK POWSTAJĄ NAKLEJKI NA ŚCIANĘ?

Wszystko zaczyna się od autorskiego projektu, który wykonują nasi graficy. Każdy obrazek jest więc unikatowy, oryginalny i niepowtarzalny. Na pewno nie spotkacie go nigdzie indziej :) W kolejnym etapie prac naklejki są drukowane w naszej własnej drukarni. Zapewnia to najwyższą jakość oferowanych produktów i jak najkrótszy czas realizacji Twojego zamówienia. 

NA JAKICH POWIERZCHNIACH MOŻNA APLIKOWAĆ NAKLEJKI?

Naklejki mogą być przyklejane na każdy rodzaj gładkiej nawierzchni. Mogą to być ściany, szyby, podłogi czy meble. Pamiętaj jednak o tym, że powierzchnia musi być także sucha. Wilgoć może wpływać na właściwości kleju i zmniejszyć przyczepność naklejek. Jeśli przed aplikacją malowałeś ściany, odczekaj około 14 dni zanim udekorujesz je naklejkami. 

NA JAKICH FARBACH MOŻNA APLIKOWAĆ NAKLEJKI?

Najlepszą przyczepność zapewniają ściany pomalowane farbami akrylowymi. Farby lateksowe, ze względu na swój oleisty skład, mogą charakteryzować się gorszą przyczepnością. Nie oznacza to jednak, że nie można aplikować naklejek na tego typu ściany. Na ostateczny efekt i trwałość naklejki ma wpływ jakość użytego gruntu i farb, a także rodzaj podłoża. Jeśli chcesz mieć pewność, że naklejka będzie się trzymać na danej powierzchni, zamów bezpłatną próbkę folii. Będziesz mógł wtedy najlepiej sprawdzić, jak naklejka zachowa się na Twojej ścianie. Bezpłatną próbkę można zamówić pisząc na hello@happyjelly.pl

CZY MOŻNA ZAMÓWIĆ PRÓBKI NAKLEJEK?

Tak, specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy taką możliwość. Dostarczone zostaną próbki zadrukowanych naklejek. Próbki są bezpłatne, należy jedynie opłacić koszty wysyłki. Wynoszą one 15 zł i dotyczą wysyłki kurierem. Bezpłatną próbkę można zamówić pisząc na hello@happyjelly.pl

JAK SPRAWDZIĆ, CZY NAKLEJKI SIĘ TRZYMAJĄ?

Po pierwsze zamów od nas bezpłatną próbkę naklejek. Nie wykonuj testów na produktach innych marek, ponieważ mogą mieć inne właściwości niż nasze folie. Próba nie powinna być również wykonywana gotowym produktem, ponieważ jego wielokrotne przeklejanie może spowodować pogorszenie właściwości kleju. Otrzymane od nas próbki umieść na ścianie - w miejscu, w którym miałaby się znajdować gotowa naklejka. 

CZY NAKLEJKI PODCZAS ODKLEJANIA ZNISZCZĄ POWIERZCHNIĘ ŚCIANY?

Naklejki należy odklejać w sposób delikatny i jednostajny. Regularnie napinanie folii pozwoli odkleić ją od powierzchni. Nie możemy w 100% zagwarantować, że naklejka nie naruszy warstwy farby, ponieważ bardzo wiele zależy od jakości przygotowanej nawierzchni. Na stan ściany wpływa m. in. gruntowanie oraz rodzaj i jakość użytej farby. 

CZY DO GOTOWEGO PROJEKTU MOŻNA WPROWADZIĆ ZMIANY?

Zaprojektowane przez nas grafiki mają charakter autorski, a wprowadzanie każdorazowo zmian byłoby bardzo czasochłonne, dlatego nie ma możliwości nanoszenia zmian na gotowe produkty. Jesteśmy jednak otwarci na Wasze potrzeby, dlatego możemy przygotować dla Was inny rozmiar czy projekt naklejki. Takie prace wyceniamy jednak dodatkowo i indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu pod mailem hello@happyjelly.pl. 

JAKI JEST CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA?

Po złożeniu zamówienia na naszej stronie, naklejki i grafiki drukujemy w naszej własnej drukarni. Prace wykonujemy na bieżąco. Dzięki temu wszystkie zamówienia wysyłamy maksymalnie w przeciągu 3 dni roboczych. W większości przypadków udaje nam się jednak wysłać zamówienie w przeciągu 24h.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl